Bordslampa 1900
2020-11-03
834176
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets senare del, förkromad stomme, lackerad plåtskärm, höjd ca 54 cm, diameter ca 42 cm
Skev skärm, repor, ngt glapp, smärre bucklor