Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982), olja på duk, signerad EÄ, påskrift på baksidan, augusti 1955, olja på pannå, ca 44x53 cm
Bruksslitage
834125
2020-11-04