Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
PELLE HAVNE (1893-1935): "Jämtländskt landskap - Sommarkväll", signerad Pelle Havne, daterad 34, olja på duk, ca 69x42 cm
834081
2020-11-04