Lennart Jirlow litografi
2020-11-02
834053
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936-2020): Barscen, signerad L. Jirlow, XXXV/L, mourlot stämpel, färglitografi, bladmått 48x65 cm