Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRASSTÄLL, KITTEL, 1900-talets andra hälft resp 1800-tal, smide samt koppar, ställets höjd 108, kittelns höjd 43, diameter 37 cm
Slitage
834039
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här