Yrjö Edelmann färglitografi
2020-11-11
833976
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition, signerad Y.Edelmann och numrerad E.A 9/20, färglitografi ca 82x59 cm