Olle Ängkvist
2020-11-04
833845
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik på pannå, signerad Ä -76, ca 40x38 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Något skadad i nederkant