Ljuskrona
2020-11-01
833803
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, Italien, 1980-tal, bemålad metall, dekor av blommor, 3 ljusarmar, höjd 40, exkl kedja, diameter ca 38 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage