Edition Noël Saltstol troligen Ryssland 1800-tal
2020-12-13
833652
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALTSTOL, silver, otydliga stämplar, troligen Ryssland, 1800-tal, stolsrygg med genombruten dekor, sits med uppfällbart lock, höjd ca 80 mm, vikt ca 52.4 g
Senare Polska stämplar (1920-1963).