Litografi Bernard Munch
Vollendet
2020-11-09
833642
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
BERNARD MUNCH (F1921): "La longue manehe", signerad Munch, numrerad 13/50, litografi, ca 40x29 cm