Streltsova
2020-11-01
833577
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Ballerina", signerad Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2015, ca 50x60 cm
Oramad