Oljemålning 1800-tal
2020-11-02
833430
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på pannå, ca 45x38 cm
Fläckar, slitage