Ljuskrona
2020-10-31
833396
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, 6 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd 70, diameter 70 cm, prismor medföljer
Slitage och lagningar, lösa delar och prismor medföljer