Mona Huss Wallin
2020-10-31
833317
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv från Norge, signerad M Huss W, numrerad 27/435, färglitografi, bildmått 48x59 cm