Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-31
833306
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från slussen, signerad G Zäta, olja på pannå, 40x53 cm