Båtmodell
2020-11-06
833280
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÅTMODELL, trä, 1900-talets första hälft, bemålad, höjd ca 71, längd 55 cm
Slitage, avslag