Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SKÅP med vitrinöverdel, 2-delat, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 192, 76x45 cm
Slitage, repor, märken
833229
2020-11-09