Wedgwood tallrikar
2020-11-10
833179
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WEDGWOOD, "Nautilus", glaserat stengods, 12 st mattallrikar
Skador: Bruksslitage