Max Schumacher bordslampa
2020-11-02
833134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
MAX SCHUMACHER, bordslampa, MWS (Metallwerk Werner Schröder) Lobenstein, Tyskland, 1930-tal, skärm och fotplatta i målad metall, höjd 40 cm, diameter 44 cm
Smärre åldersrelaterat slitage.