Ljuskrona, oscariansk
2020-10-30
832983
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i mässing, dekor av löv, behängd med prismor, totalhöjd ca 70 cm
SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, enstaka nagg, lös prisma finns i utlämningen