Taklampa
2020-10-30
832979
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930/40-tal, 3 ljuspunkter, stomme i målat och patinerat järn, ring som håller samman armarna, höjd ca 350, ljusarmarnas vidd 62 cm
Funktionen garanteras ej, ett lampfäste saknas, bruks och åldersrelaterat slitage