Lisa Rinnevuo
2020-10-30
832958
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Eva", signerad Lisa Rinnevou, 47/225, färglitografi, bladmått ca 43x43 cm