Lisa Rinnevou
2020-10-29
832951
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, 37/190, färglitografi, ca 40x37,5 cm