BIRGER BERNDTSON: Modell
2020-12-19
832840
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIRGER BERNDTSON (1890-1940): Modell, stämpelsignerad B BERNDTSON, rödkrita, 56x42 cm
Utförd på 1930-talet.