Slava Kliuchnikov oljemålning
2020-10-29
832702
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Hösten på norra Djurgården", signerad och daterad Kliuchnikov a tergo 2010, olja på duk, 60x80 cm, oramad