Hans Agne Jakobsson
2020-11-03
832656
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, blombord, Markaryd, 1960-tal, koppar samt benställning i metall, höjd 48, 42x42 cm
Bruksspår, repor, och märken