OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-11-02
832527
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, Signerad Yung Dun, Nepal, akvarell/böandteknik, ca 44x75 cm