Omega herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
9 400 SEK
8 000 SEK
OMEGA, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 6494829, cal 19SB, diameter 52 mm, vikt ca 102 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor
832496
2020-10-30