Soppslev i silver
2020-11-01
832430
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEV, silver med trähandtag, 1800-tal, otydliga stämplar, längd ca 44 cm
ojämnhet/buckla på snip