Byrå med stenskiva
2020-11-04
832400
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BYRÅ, med röd stenskriva, intarsiadekor, mässingsbeslag, 1900-talets andra hälft, höjd ca 70, 63x35 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen