Trancheringsbestick
2020-11-02
832196
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRANCHERINGSBESTICK, 2 dlr, silver (handtagen), sekelskifte 18/1900-tal, Minerva, Paris, i etui, längd
ca 28-32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage