Ostrongafflar silver
2020-11-02
832190
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 14 cm, total vikt 162 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning