Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL OLSSON (1899-1986): Stilleben, signerad Axel Olsson, HC 12/40, färglitografi, ca 46x63 cm
Zustandsbeschreibung
832186
2020-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner