Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE HOLM (4) figuriner, 3 st, dragspelande figurer samt björn, stengods, signerade höjd ca 10-13 cm
Smärre slitage
832161
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här