Takkrona
2020-10-27
832134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKKRONA, barockstil, 6 ljusarmar, stomme i mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 62 cm
Smärre slitage, två skruvar saknas