Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, silver, 6 dlr, bl.a K. Andersson brevkniv, 1900-tal, längd 32 cm, vikt exkl. bläckhorn i glas samt läskvagga ca 722 g
Brevkniv med bucklor samt monogram
832044
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här