Figurin Heidenreich
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRITZ HEIDENREICH, "Araber", figurin, Rosenthal, 1900-talets första hälft, biskviporslin, signerad samt undertill märkt, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
831872
Päivämäärä:
2020-10-27