Berndt Friberg skål
2020-10-28
831833
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG (1899-1981): skål, blå glasyr, stengods, Gustavsberg, stämpelsignerad BF, Studio, höjd 9, diameter 17 cm
Fotringsnagg