Ljuskrona
2020-11-02
831824
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, mässing, 4 ljusarmar, dekor av mansfigur, höjd ca 68 cm
Omfattande slitage samt smuts