Hänkelskål i silver
2020-11-02
831728
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNKELSKÅL, silver, 1800-tal, England, höjd ca 9 cm, vikt ca 197 g
Bruks och åldersrelaterat slitage