Gräddkanna i silver
2020-11-02
831726
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, höjd ca 9,5 cm, vikt ca 200 g
Bruks och åldersrelaterat slitage