Sockerskrin i silver
2020-11-02
831709
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOCKERSKRIN, silver, 1800-tal, London, höjd ca 13 cm, vikt ca 473 g
Bruks och åldersrelaterat slitage