Rökbord
2020-11-02
831706
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖKBORD, 1920-tal, art deco, på hjul, stomme fanérad med björk, mahongy samt riopalisander, glasskiva på topp med intarsia, höjd ca 60, 60x60 cm, nyckel finns
Bruksslitage