Värdshusscen, 1800-tal
2020-10-26
831606
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Värdshusscen, osignerad, olja på duk, 55x69 cm
Smärre färgbortfall, lagningar