Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OLLE NYMAN (1909-1999): Motiv med figurer som arbetar, signerad O. Nyman och daterad, ca 40x32 cm
Zustandsbeschreibung
831529
2020-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner