M Pyk
2020-10-30
831455
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), Evergreens, signerad och daterad M Pyk 1999, färglitografi, bladmått ca 57x44,5 cm
Oramad, mindre prickar i marginalen