Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SKULPTUR, orientalisk, 1900-tal, målad samt förgyllt trä, höjd 40,5 cm.
Sprickor, ytslitage.
831426
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här