Hvidt & Mølgaard Boomerang fåtölj
Klubbat för:
9 800 SEK
8 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, fåtölj, "Boomerang", France & Daverkosen, Danmark 1950-tal, teak och mässing, lösa klädda dynor, märkt FD made in denmark, sitthöjd 44 cm
Rygfgens överliggare knäckt (lagad), ryggens fjädring med skador och lagningar,
831311
2020-10-27