Hydman-Vallien
2020-10-28
831169
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Figurkompositioner, signerade, pt, färglitografier, bladmått ca 62x44 - 63x48 cm
Oramade, 1 med mindre kantskada