M Pyk
2020-10-29
831164
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Torget, signerad M Pyk, färglitografi, bladmått ca 83x62 cm
Oramad